Stacionární regály

Paletové regály

Paletové regály jsou modulová stavebnice sloužící ke skladování palet, především typu EUR, ale také atypických rozměrů, která je pevně spojena s betonovou podlahou. Výhodou paletových regálů je jednoduchá montáž z unifikovaných dílů, variabilita, vysoká nosnost (5–6 tisíc kilogramů na pár ukládacích nosníků), přestavitelnost nosníku po 50 mm, možnost stohování až do výšky 14 metrů. Nutné je použití manipulační techniky. Vzhledem k nutnosti obslužných uliček je ve srovnání s pojízdnými paletovými regály nevýhodou omezené využití prostoru. Naše společnost je dodavatelem celého projektu – od zaměření Vašeho skladu, optimálního návrhu paletových regálů až po jejich instalaci i následný servis. Dodáváme regály nejlepších evropských výrobců, které jsou nejvhodnější pro Vaše účely.

Konzolové regály

Stacionární konzolové regály jsou modulová stavebnice sloužící k uskladnění tyčového materiálu, velkoplošného materiálu (dřevotřískových desek, řeziva, plechových tabulí atd.), nebo k uložení palet atypických rozměrů. V tomto případě jsou konzolové regály doplněny systémem podélných nosníků a někdy i výplní na nosnících tak, aby mohly být palety ukládány vedle sebe, bez ohledu na jejich rozměry.

Konzolové regály jsou vždy navrženy, dimenzovány a vyrobeny podle požadavků a potřeb zákazníka. Běžně se vyrábějí až do výšky 10 m s nosností až 20 t na jednotlivý sloup.

Jejich návrh a konfigurace jsou pro zákazníka zpracovány bezplatně.

Policové regály

Pro skladování volně loženého zboží, různých boxů, kartonů a krabiček až do hmotnosti 600 kg jsou nejvhodnější policové regály. Jedná se opět o modulovou stavebnici z vysoce kvalitní oceli, spojenou bez použití šroubů a umožňující vysokou variabilitu policových sestav spojením různých šířek a výšek polic až do délky police 1800 mm, hloubky 1200 mm a výšky 8000 mm. Obsluha nevyžaduje manipulační techniku, policové regály jsou obsluhovány ručně. Využívají se především ve skladech náhradních dílů, archivech, dílnách, prodejnách a kancelářích. Velkou výhodou je možnost kombinace s bohatým příslušenstvím (plastovými krabičkami, zásuvkami aj.).

Mobile Storage s.r.o.

U Korečnice 2653
68801 Uherský Brod
Czech Republic

Provozovna

U Korečnice 2653
68801 Uherský Brod
Email: info@mstorage.cz

Napište nám