Elektrifikované regály

Pojízdný policový systém - elektrický

Policový pojízdný systém se liší od svého paletového sourozence především svou nosností a také jednodušší instalací. Místem uplatnění policových pojízdných systémů jsou zpravidla kanceláře, archivy (především) a mezisklady náhradních dílů.

Skládají se z kolejnic, podvozků a policové nástavby. Instalace kolejnic je mnohem jednodušší a nezřídka se pokládá na existující podlahu bez zásahu do její struktury. V minulosti bylo typické manuální ovládání, dnes se s postupem rozvoje stále častěji užívají elektrické poháněné systémy, které kromě ulehčení manipulace umožňují využití dalších přídavných zařízení – diagnostiky, evidence, atd. Nejrozšířenější užití policových pojízdných regálů je nadále v archivnictví, kde umožňují koncentraci velkého počtu dokumentů na malé ploše. Toho využívají např. knihovny, archivy, nemocniční zařízení i banky. Rostoucí význam však nabírá užití při skladování mnohopoložkových náhradních dílů ve strojírenství či automobilovém průmyslu.

Pojízdný policový systém - manuální

Pojízdný policový systém se liší od svého paletového sourozence především svojí nosností a také podstatně jednodušší instalací.
Místem uplatnění této chytré technologie jsou archívy, kanceláře, depozity nebo různé mezisklady či výdejny. Obsluhovány jsou ručně bez manipulačních prostředků.
Rozdíl oproti pojízdnému policovému systému - elektrickému je ten, že je zařízení ovládáno pomocí manuálních volantů.
Tuto technologii pojízdných policových regálů pro Vás s radostí navrhneme, vyrobíme a předáme do užívání.

Mobile Storage s.r.o.

U Korečnice 2653
68801 Uherský Brod
Czech Republic

Provozovna

U Korečnice 2653
68801 Uherský Brod
Email: info@mstorage.cz

Napište nám